Tarieven
BBL HERO
Kuurvoordeel bij 3 behandelingen. Vraag ernaar tijdens je vrijblijvende consult.
Gelaat €450,-
Gelaat + hals €650,-
Gelaat + hals + decolleté €850,-
Gedeelte gezicht €300,-
Hals of Decolleté€300,-
Individuele plekjes€150,-
CO2-laser
Gelaat + verdovende crème €900,-
Gelaat + verdoving door arts€1000,-
Actie! Rondom mond + rondom ogen €535,-
Bovenlip€275,-
Hals€295,-
Decolleté €350,-
Opperatieve littekencorrectie €250,-
Rondom mond of ogen €350,-
Handen €300,-
Wangen en slapen acne-littekens €350,-
CoolPeel-laser
Handen€150,-
Polynucleotiden
Gelaat €250,-
Ogen €250,-
Hals €250,-
Decolleté €250,-
Skinboosters
Gelaat, hals of handen €175,-
Decolleté €225,-
Gelaat + ogen €275,-
Gelaat + hals €250,-
Gelaat + hals + handen€300,-
RRS HA eyes €135,-
Meso-Wharton P199 €295,-
4 behandelingen + oogcrème €1000,-
4 behandelingen €900,-
Microneedling
SkinPen classic €235,-
SkinPen classic + PDRN | Exosomen | DMAE | Niacinamide €255,-
SkinPen classic + add on + masker €280,-
Axion + LED€195,-
Axion + LED + PDRN | Exosomen | DMAE | Niacinamide€225,-
Axion + add on + masker€255,-
Medische peelings
Peelings vanaf €100,-
PRX-Therapy €125,-
TCA-peelings vanaf €100,-
Mesoéclat vanaf €100,-
Dermamelan €900,-
CryoPen
Waarom Éliance Clinic
Lees de ervaringen van onze cliënten op Google.
HBO Huidtherapeut